Zarządzaj procesami HR
w Twojej firmie


Innowacyjne rozwiązanie ułatwiające i usprawniające wymianę informacji, pozwalające osiągać lepsze wyniki na poziomie indywidualnym jak i całej firmy.


<h1 class="display-4" style="padding-top: 40px;font-size: 45px;font-weight: 700; line-height: 50px;">Zarządzaj procesami HR<br>w Twojej firmie</h1>
Przed HR Panoramą: dokumenty pracowników są w postaci papierowej a przeszukiwanie informacji jest czasochłonne, niektóre terminy umykają, ciężko sprawdzić kto i kiedy ma urlop lub jedzie na delegacje.
Korzystając z HR Panoramy: dokumenty są zdigitalizowane a znalezienie informacji jest błyskawiczne, powiadomienia oraz kalendarz pozwalają dotrzymywać terminów. Praca i wymiana informacje jest prostsza i szybsza.
Wypróbuj HR Panoramę
Obsługujemy ponad 15 000 pracowników

Nie potrzebujesz infrastruktury. Masz natychmiastowy dostęp do danych swojej firmy, kiedy chcesz i skąd chcesz. Wystarczy przeglądarka.
Nasze rozwiązanie powstało na bazie wielu lat doświadczeń w zarządzaniu personelem oraz przy współpracy z firmamy z różnych branż.

Funckje

Wzorowa kompozycja


Nareszcie możesz zając się tym co naprawdę ważne, resztę wykonamy za Ciebie.

Wzorowa kompozycja
Rekrutacja

Oferujemy pełną funkcjonalność najlepszych narzędzi ATS, a to dopiero początek…

Kadry

E-teczka pracownika, digitalizacja i archiwizacja dokumentów, przypomnienia o kończących się terminach, korespondencja zbiorowa oraz szablony dokumentów pomogą Ci w codziennej pracy.

Karty czasu pracy

Monitoruj godziny pracy, zintegruj system z kartami magnetycznymi w Twojej organizacji. Poznaj możliwości geolokalizacji i zliczania czasu pracy dla zespołów w terenie.

Inwentarz

Wszystkie zasoby pod kontrolą. W prosty sposób utworzysz, zdefiniujesz i przypiszesz dobra do pracownika i lokalizacji.

Outsourcing

Uproszczona komunikacja z firmami zewnętrznymi dzięki możliwości nadania dostępu do wybranego modułu w systemie. Od teraz współpraca z biurem rachunkowym, kadrowo-płacowym lub agencją rekrutacyjną przebiega szybko i sprawnie dzięki jednej platformie.

Integracje

Wolisz pracować po swojemu? Używasz Google Calendar, Slacka, MS Teams? Integracje API nie są dla nas czarną magią – powiązaliśmy najbardziej popularne systemy z HR Panoramą.

Testuj za darmo przez 14 dni
Obsługujemy ponad 15 000 pracowników