Zarządzanie rekrutacją

Nasza platforma daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby proces rekrutacji przebiegał łatwiej i szybciej. Poznaj funkcje, które wspomogą Twój dział w lepszym pozyskiwaniu pracowników.

Zarządzanie rekrutacją
sprawne zarządzanie rekrutacją

Intuicyjne zarządzanie poszczególnymi etapami rekrutacji

Narzędzia HR Panoramy dają Ci pełną kontrolę nad rekrutacją i sprawiają, że cały proces przebiega jasno sprawnie. Możesz tworzyć własne ścieżki rekrutacji tak, jak chcesz: dodawanie, usuwanie i zmiana kolejności etapów to tylko kilka kliknięć.

Przejrzysta wizualizacja to podstawa. Tablica kanban pozwala na przemieszczanie kandydatów pomiędzy etapami w prosty i szybki sposób. Chcesz wysłać spersonalizowaną wiadomość lub dokumenty po przeniesieniu aplikantów do danego etapu? Zaznacz odpowiednią opcję, a reszta zrobi się sama.

dedykowana strona dla ogłoszeń

Dedykowane strony ogłoszeń

Dla tych, którzy lubią się ogłaszać, ale nie lubią tracić czasu, HR Panorama przygotowała łatwy sposób na tworzenie ogłoszeń o pracę. A gdy strona będzie gotowa, możesz podlinkować ją w najpopularniejszych platformach z ogłoszeniami i sprawdzić, z której z nich aplikuje największa liczba kandydatów.

Strona z ogłoszeniami jest w pełni edytowalna. Własne grafiki i logotyp firmy, a także opis, wynagrodzenie, forma zatrudnienia, widoczność ogłoszenia – to tylko kilka z opcji, które masz do swojej dyspozycji. Nasz łatwy i intuicyjny kreator ogłoszeń sprawia, że proces tworzenia ofert pracy nie trwa długo. Co więcej, wszystkie informacje (kandydaci, etapy, źródła ogłoszeń) znajdują się w jednym miejscu.

zautomatyzowana analiza kandydatów

Przejrzysta analiza kandydatów

Nasza platforma pomoże Ci w szybkiej selekcji kandydatów, aby znalezienie odpowiednich pracowników było łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki automatycznej analizie CV możesz wpisać słowa lub frazy, które przeniosą kandydata do odpowiedniego etapu, jeżeli pojawią się w CV. Możesz również ustawić słowa, które wykluczą osobę z dalszego udziału w rekrutacji.

Ewaluacja potencjalnych pracowników to proces, w którym często biorą również udział pracownicy innych działów. W HR Panoramie możesz nadać dostęp do oceny kandydatów dowolnej osobie w firmie, co ułatwia komunikację i sprawia, że wszyscy zainteresowani mają pełen wgląd do najważniejszych dokumentów oraz etapów rekrutacji.

analityka i raporty

Analiza i raportowanie rekrutacji

HR Panorama na bieżąco zbiera dane, aby pomóc Ci usprawnić proces poszukiwania nowych pracowników. Zobacz, który portal z ogłoszeniami generuje najwięcej wysłanych CV, ile czasu Twój dział poświęca na rekrutacje oraz którzy z rekruterów znajdują najlepszych kandydatów. Te i inne statystyki pomogą Ci optymalizować rekrutacje.

Możesz również łatwo generować szczegółowe raporty przydatne w podsumowaniach i oszczędzać czas.

RODO, POLITYKI PRYWATNOŚCI, ETC.

Ochrona danych osobowych

Nasza platforma jest zgodna z dyrektywami RODO, co oznacza, że informacje na temat kandydatów i pracowników są pod ścisłą ochroną. Dane osobowe każdego z kandydatów, który nie otrzymał pracy, są automatycznie usuwane.

Możesz dodawać własne polityki prywatności do akceptacji przez tych, którzy ubiegają się o pracę w Twojej firmie.

POŁĄCZ OPROGRAMOWANIE

Integracje

Chcesz, aby Twoje oferty pracy były automatycznie wysyłane na największe portale z ogłoszeniami? Nasze integracje Ci to umożliwią. Połącz HR Panoramę z platformami Pracuj.pl, OLX oraz z LinkedIn. Dzięki integracjom, proces udostępniania ofert pracy będzie jeszcze szybszy.

Załóż darmowe konto lub zamów demo

x