Use Case'y

Rozwiązujemy problemy naszych klientów usprawniając i automatyzując procesy

HR Panorama
USECASE #1

Agencja rekrutacyjna

Jeden z naszych klientów u którego odbywa się wiele procesów równocześnie . Selekcja CV, notatki z przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych w zeszytach albo w edytorach tekstowych, próba uporządkowania etapów rekrutacji, to bardzo czasochłonne zadania. Rekruterzy poszukiwali rozwiązania, które pozwoli by im zoptymalizować proces rekrutacji.

USECASE #2

Biuro księgowo - kadrowe

Biuro rachunkowe, które zajmuje się m.in. obsługą kadrową swoich klientów i wdrażaniem systemów ERP. Teczki osobowe oraz inne dokumenty kadrowe trzymane są w segregatorach. Weryfikacja dokumentów zabiera wiele czasu pracownikom biura i generuje niepotrzebną zwłokę związaną z procesem obiegu. Często kontakt z klientami jest utrudniony. Dzięki poszerzeniu gamy oferowanego oprogramowania o HR Panorame, biuro staje się bardziej konkurencyjne, dopasowując swoją ofertę do potrzeb klientów.

payroll
softwaer
USECASE #3

Firma informatyczna

Średniej wielkości software house prowadzi kilka projektów jednocześnie dla różnych klientów w kraju i zagranicą. Wyzwaniem jest przydzielanie osób z wybranymi kwalifikacjami do zadań, planowanie zastępstw, sprawdzanie dostępności czasowej i rozliczanie czasu spędzonego przy danym projekcie.

USECASE #4

Agencja pracy tymczasowej

Agencja pracy działająca na terenie województwa Małopolskiego, posiada dużą bazę danych osobowych. Główne procesy prowadzone w firmie to rekrutacja, rozliczanie godzin pracy oraz obsługa kadrowo-płacowa. Firma ma również potrzeby związane z projektami prowadzonymi dla klientów oraz zarzadzaniem talentami.

posredniak

Załóż darmowe konto lub zamów demo

x