Jak możemy Ci pomóc?

Poniżej znajduje się kilka najczęściej zadawanych pytań.

Czym jest produkt typu HRIS/HRMS?

HRIS/HRMS – system zarządzania zasobami ludzkimi to oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi, która łączy wiele systemów i procesów w celu zapewnienia łatwego zarządzania zasobami ludzkimi, procesami biznesowymi i danymi.

SaaS – to oprogramowanie jako usługa kupowana od dostawcy usług w chmurze. Płacisz za możliwość używania aplikacji w swojej organizacji, a użytkownicy łączą się z nią przez Internet, zazwyczaj przy użyciu przeglądarki internetowej. Cała podstawowa infrastruktura, oprogramowanie pośredniczące oraz oprogramowanie i dane aplikacji znajdują się w centrum danych dostawcy usług. Rozwiązanie SaaS pozwala organizacjom szybko zacząć korzystać z aplikacji przy minimalnym koszcie wstępnym.

Czym jest HR Panorama?

HR Panorama to system typu HRIS/HRMS, który skutecznie wesprze Twój dział HR oraz pomoże outsourcować jeden z modułów zachowując przy tym pełną kontrolę nad danymi pracowników i kandydatów. Przeprowadzisz tutaj wiele kompletnych procesów związanych z zarządzaniem w HR.

Jak długo trwa wdrożenie HR Panoramy?

Wszystko zależy od liczby pracowników i zakresu importowanych danych. Zazwyczaj jest to okres od kilku dni. W razie potrzeby zespół HR Panoramy służy pomocą.

Do jakich procesów w mojej firmie przyda się HR Panorama?

HR panorama pozwoli Ci przeprowadzić procesy:

– rekrutacji, poprzez stworzenie i umieszczenie oferty pracy na dedykowanej stronie lub wybranych portalach takich jak Pracuj.pl. Zarządzanie etapami rekrutacji, wysyłką dokumentów i komunikacją z kandydatami oraz zatrudnianie i zarządzanie personelem.

– procesy związane z obiegiem dokumentów i komunikacją wraz z historią na bieżąco zapisywaną w systemie

– procesy kadrowe wraz z grafikami czasu pracy

– procesy przypisywania i gromadzenia informacji o zasobach w firmie

Czy mogę importować do HR Panoramy dane z innych programów?

Tak, jest możliwość importu  danych z dowolnego programu , który potrafi eksportować dane do plików CSV lub Excel  np: CDN OPTIMA, ENOVA 365, SAGE SYMFONIA

Czy HR Panorama pomoże mi w zaimportowaniu danych?

Oczywiście! Mimo, że oferujemy narzędzia do samodzielnego importu pracowników, to w razie wątpliwości służymy pomocą aby wdrożenie przebiegało jak najbardziej płynnie.

W jakich językach można korzystać z HR Panoramy?

Na chwilę obecną HR Panorama wspiera dwa języki: Angielski i Polski.

Dlaczego warto wybrać HR Panorame a nie inny produkt typu HRIS/HRMS?

Koncentrujemy się tylko na najważniejszych obszarach działania Twojej firmy i dopasowujemy narzędzia które zoptymalizują wiele procesów. Oferujemy możliwości integracji z innymi popularnymi narzędziami wraz  z którymi tworzymy kompletne środowisko pracy. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, wypróbuj za darmo przez 14 dni i odmień swoją firmę.

Jakie korzyści odniosę z używania HR Panorama?

Jeżeli nie używasz jeszcze żadnego kompleksowego programu typu HRIS/HCM to usprawnisz i znacznie przyspieszysz procesy w  Twojej firmie.

W dobie pracy zdalnej/hybrydowej zarzadzanie i gromadzie informacji w dostępnej formie wychodzi naprzeciw wyzwaniom.

Jeżeli korzystasz ze stacjonarnych systemów informatycznych możesz obniżyć koszty utrzymania sprzętu i jego obsługi na rzecz rozwiązania w chmurze (SaaS).

Zapewnisz szybki i bezpieczny obieg dokumentów w twojej firmie.

Wszystkie procesy przeprowadzasz w jednym środowisku z możliwością integracji z innymi systemami.

Pomagamy zarządzać ponad 15 000
pracowników i kandydatów

Nadal masz wątpliwości?


Skorzystaj z poniższego formularza i napisz nam swoje pytanie.

Twoje pytanie zostało wysłane. Wkrótce się z Tobą skontatujemy.