Urlopy, nieobecności i wydarzenia

Sprytny kalendarz, który integruje urlopy i wydarzenia w jednym miejscu

Urlopy, nieobecności i wydarzenia
Zarządzanie urlopami i nieobecnościami

Pełna kontrola od momentu wysłania wniosku aż do jego zatwierdzenia

Wnioskowanie i zatwierdzanie czasu wolnego jest proste - niezależnie od tego, czy chodzi o urlop, dni chorobowe czy inną nieobecność.

Zarządzanie czasem wolnym swoim i swoich pracowników jest proste dzięki wygodnemu widokowi kalendarza, który pomaga śledzić miejsce pobytu zespołu.

Monitoruj stan nieobecności w oparciu o raporty i dane historyczne, które określają rodzaj wykorzystanego czasu wolnego, aktualne stan oraz ilość czasu wykorzystanego w poszczególnych okresach

Gdy dany typ nieobecności wymaga akceptacji przez przełożonego, zostanie on o tym natychmiast powiadomiony mailowo a także poprzez system. Dodatkowo istnieje możliwość integracjami z popularnymi komunikatorami tj. Microsoft Teams oraz Slack.

wydarzenia i spotkania firmowe

Pełen wgląd w spotkania, delegacje w całej firmie

Podobnie jak wnioski urlopowe, także wydarzenia i spotkania mogą wymagać akceptacji. HR Panorama pozwala Ci tworzyć spotkania i zapraszać wybrane osoby z firmy. Dostępna są także wydarzenia dla całej firmy, dzięki czemu każdy pracownik zobaczy je w swoim kalendarzu.

Zautomatyzuj procesy

HR Panorama zapobiegnie błędom i zapomnianym wnioskom

Żaden wniosek nie umknie uwadze. W razie potrzeby zostanie wysłane przypomnienie mailowe oraz w systemie. Jeżeli przełożony z jakiegoś powodu nie będzie miał możliwości zaakceptować wniosku, zawsze może tego dokonać jedna z osób mających pełen dostęp do kalendarza firmowego.

integracja z kartami czasu pracy

Automatyczna integracja z kartami czasu pracy

Śledzenie czasu pracy nie musi być kłopotliwe. Każda nieobecność zostanie automatycznie odnotowana w karcie czasu pracy, dzięki czemu nie trzeba już wykonywać czynności podwójnie. Pracownicy nie zapomną już o wpisaniu urlopu, gdyż system zrobi to za nich.

PLATFORMA HRIS

Zobacz na własne oczy jak przebiega proces wnioskowania o urlop

x