Łatwe zarządzanie czasem pracy

Funkcje dostępne w HR Panoramie pomagają w łatwiejszym i szybszym rozliczaniu czasu pracy. Poza mniejszym nakładem energii masz także większą kontrolę nad weryfikacją frekwencji pracowników.

Łatwe zarządzanie czasem pracy
proste tworzenie kart czasu pracy

Tworzenie kart czasu pracy nie musi trwać długo

Pracownicy mogą wypełniać karty ręcznie lub automatycznie. Dodawanie urlopów, nieobecności, pracy zdalnej czy dojazdów to tylko jedno kliknięcie.

Dla tych, którzy pracują w stałych godzinach, wystarczy ustawić tygodniowy grafik, a karty wygenerują się automatycznie dla reszty miesiąca.

Generowanie ewidencji czasu pracy jest łatwe niezależnie od godzin i trybu pracy. Pracownicy mają dostęp do szeregu opcji, które przyspieszają tworzenie zestawienia na koniec miesiąca.

Dział kadr również zyskuje na korzystaniu z HR Panoramy. Rozliczanie przepracowanych godzin na podstawie projektów i błyskawiczny eksport, który przyspiesza przesyłanie danych do programów rozliczeniowych to tylko kilka ze sposobów, które wspierają zespoły HR.

Karty zawierają komplet informacji, takie jak urlopy, pracę zdalną, projekty, godziny pracy i wiele innych.

synchronizacja z kalendarzem

Karty czasu pracy w pełni zsynchronizowane z kalendarzem

Po co się powtarzać? Wystarczy, że pracownik wpisze nieobecność do kalendarza, a będzie ona automatycznie uwzględniona w karcie. To tylko jedna z małych rzeczy, które wspierają pracowników w łatwym rozliczaniu przepracowanych godzin.

Dzięki połączeniu kalendarza i ewidencji czasu pracy masz pewność, że nieobecność będzie zapisana, nawet jeżeli pracownik zapomni wprowadzić jej bezpośrednio do comiesięcznego rozliczenia.

Koniec z przypominaniem pracownikom o wypełnianiu kart czasu pracy. Mniej nerwów i więcej czasu na inne czynności – w taki sposób HR Panorama zwiększa wydajność działów kadr.

raporty i eksport danych

Raporty – import i eksport danych

Zbieraj dane na temat obecności oraz trybu pracy i szybko twórz treściwe i czytelne raporty. Dzięki temu, łatwiej przedstawisz sytuację kadrową w firmie i będziesz w stanie wyciągać odpowiednie wnioski oraz podejmować strategiczne decyzje w oparciu o rzetelne informacje.

HR Panorama to także miejsce, gdzie masz pełen wgląd do projektów. Zobacz, które z nich zajmują najwięcej czasu, jak rozkładają się wydatki oraz czy wykonywanie zadań przebiega zgodnie z planem. Przeniesienie dane z kart pracy z innych systemów za pomocą arkuszy kalkulacyjnych do HR Panoramy zajmuje tylko kilka sekund, a wszystkie dane będą w jednym miejscu.

Chcesz wyeksportować dane do innych narzędzi? Żaden problem. Nasza platforma oferuje możliwość zapisania danych w formacie, który z łatwością otworzysz w narzędziach takich jak Comarch Optima lub Symfonia ERP.

System HR Panorama
Projekty

Synchronizacja z projektami

Przypisz pracowników do projektów i w łatwy sposób rozdzielaj godziny w platformie. Dzięki temu możesz monitorować czas i budżet projektu oraz zarządzać zespołem z większą wydajnością.

Dzięki połączeniu kart pracy z projektami, dział HR wie dokładnie, ile czasu i środków zostało przeznaczonych na dany projekt, a także jaka liczba godzin została przeznaczona przez każdego z pracowników w przypisanych projektach.

Tak właśnie działa kompleksowa platforma HR – łączy ze sobą wiele obszarów i usprawnia pracę w każdym z nich.

URZĄDZENIA MOBILNE

Aktualizacja karty na smartfonie

Pracownicy nie muszą włączać komputera, aby wpisać nieobecność w systemie. To samo tyczy się akceptacji przez przełożonych. Rozpoczęcie i zakończenie dnia pracy również można wpisać za pomocą smartfona.

Niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystają członkowie Twojego zespołu, dane są od razu zaktualizowane w platformie. Dzięki temu dział HR ma dostęp do szeregu informacji w czasie rzeczywistym.

x